← Všichni poslanci

Portrét: Klára Dostálová
© European Union – Source: EP

Klára Dostálová

skupina Patrioti pro EvropuANO 2011
PfE ANO 2011 v mandátu

Mandát: 16. 7. 2024 – dosud

Podoba jména: EP uvádí „Klara DOSTALOVA“. Podoba jména podle registru kandidátů ČSÚ pro volby do EP 2024 (kandidátka č. 14, pořadí 1, zvolena). Zdroj: https://www.volby.cz/opendata/ep2024/EP2024reg20240609_csv.zip

Hlasovala v 80,0 % jmenovitých hlasování ze svého mandátu (4 923 z 6 154) a v 75,5 % hlasovala stejně jako většina její frakce. Jako stínová zpravodajka vyjednávala za frakci 12 zpráv, z toho 8 Parlament přijal.

Hlasování v číslech

Účast na hlasování80,0 %

o 9,9 p. b. méně než medián EP (89,9 %)

4 923 z 6 154 hlasování · medián frakce 88,9 %
všechna jmenovitá hlasování v době mandátu · zdroj a metodika

Účast na hlasování: V kolika jmenovitých hlasováních v době mandátu poslanec hlasoval (pro, proti nebo se zdržel).

Účast na hlasování – závěrečná79,6 %

o 11,0 p. b. méně než medián EP (90,6 %)

510 z 641 hlasování · medián frakce 89,5 %
o celém textu, o prozatímní dohodě s Radou nebo o námitce proti aktu Komise · zdroj a metodika

Účast na hlasování – závěrečná: O celém textu, o prozatímní dohodě s Radou nebo o námitce proti aktu Komise.

Prezence na zasedání (podle EP)
79,2 %
95 z 120 dnů jednání v době mandátu · 9 omluvena
podle prezenční listiny EP, jen dny, ke kterým listina existuje · EP Open Data (meetings), stav k 17. 10. 2026
Hlasuje s frakcí75,5 %

o 7,6 p. b. méně než medián frakce (83,1 %)

3 704 z 4 907 hlasování
jen informativní · zdroj a metodika

Hlasuje s frakcí: V kolika procentech hlasování hlasoval stejně jako většina jeho frakce (k datu hlasování).

Shoda s ostatními Čechy
87,7 %
4 173 z 4 759 hlasování
jen informativní · zdroj a metodika

Shoda s ostatními Čechy: Podíl hlasování, kde poslanec hlasoval stejně jako většina ostatních českých poslanců, kteří hlasovali.

Hlasovala pro 2 527×, proti 1 687×, zdržela se 709×, nehlasovala 1 231×.

Zdroj: HowTheyVote.eu · EP Open Data · data k 17. 10. 2026

HowTheyVote.eu (export 2026-10-17, licence ODbL) a EP Open Data (CC BY 4.0). Čísla počítá skript compute_stats.py, ne AI. Jak počítáme.

Medián EP je prostřední hodnota všech poslanců.

Srovnání s celým EP: Medián EP a medián frakce: prostřední hodnota přes všechny poslance EP (nebo poslance dané frakce), kteří mají v datech HowTheyVote aspoň 100 hlasování. Počítá se stejně jako u českých poslanců (účast na hlasování, účast u závěrečných hlasování, hlasování s frakcí k datu hlasování), jen u poslanců jiných států se berou všechna hlasování, ve kterých je HowTheyVote vede. Poslanec s kratším mandátem se srovnává s mediánem počítaným jen z hlasování v době jeho mandátu. Pořadí poslanců v celém EP záměrně neuvádíme.

Práce na textech

Zprávy, stanoviska, usnesení a otázky, na kterých se podílela. Počty, ne kvalita.

Hlasování je jen část práce poslance. Kromě něj poslanci vedou zprávy a stanoviska výborů, vyjednávají je za frakci, kladou otázky Komisi a vystupují v rozpravách. Čísla ukazují, kolik takové práce kdo má přidělené, ne jak kvalitní je. U zpráv a usnesení je uveden výsledek závěrečného jmenovitého hlasování v plénu (nebo přijatého návrhu na zamítnutí), vždy po typech zvlášť.

Práce na textech v delegaci

Zprávy – zpravodajka
0
text vedla za výbor
Stanoviska – zpravodajka
1
● střední třetina delegace
stanovisko dalšího výboru k cizí zprávě
Zprávy – stínová zpravodajka
12
▲ horní třetina delegace
vyjednávala text za svou frakci
prošlo 8 · 4 zatím bez jmenovitého hlasování
z toho legislativních 4
Stanoviska – stínová zpravodajka
7
▲ horní třetina delegace
vyjednávala stanovisko za svou frakci
Podepsané návrhy usnesení
11
nesrovnává se: návrh podepisují desítky poslanců za frakci
Přijaté zprávy, na kterých pracovala (8)
Počítají se všechny přidělené texty bez ohledu na výsledek hlasování.

Zpravodaj/ka píše text za výbor (zprávu výboru, který věc vede, nebo stanovisko dalšího výboru), stínový/á zpravodaj/ka ho vyjednává za svou frakci. Počítají se všechny přidělené texty bez ohledu na výsledek hlasování. Legislativní = Parlament spolurozhoduje o právním předpisu (procedury COD, CNS, APP). Třetina = kde poslanec stojí mezi 21 současnými poslanci delegace v dané kategorii; celkové pořadí záměrně nepočítáme. Srovnání celé delegace.

Všechna práce podle typu

Stínové zprávy
12
hlasováno v plénu 8, z toho přijato 8 · bez jmenovitého hlasování 4
Stanoviska výborů (zpravodaj/ka)
1
výsledek se nesleduje
Stínová stanoviska
7
výsledek se nesleduje
Návrhy usnesení
11
hlasováno v plénu 3, z toho přijato 0 · nahrazeno společným návrhem 1 · bez jmenovitého hlasování 7
Otázky Komisi a Radě
27
výsledek se nesleduje
Stínové zprávy (12)
Stanoviska výborů (zpravodaj/ka) (1)
Stínová stanoviska (7)
Návrhy usnesení (11)
Otázky Komisi a Radě (27)
Zdroj: EP Open Data (CC BY 4.0), HowTheyVote.eu · aktualizováno 17. 10. 2026

Pozměňovací návrhy nejsou zahrnuté. „Bez jmenovitého hlasování“: HowTheyVote eviduje jen jmenovitá hlasování. O textu se mohlo hlasovat jinak (zvednutím ruky, tajně, např. u jmenování) nebo hlasování teprve proběhne. Jak počítáme.

Projevy v plénu

Ústní projevy v rozpravách
32
celkem 48 min
v 31 bodech jednání
jen počet, bez srovnání s kolegy
Písemná prohlášení
0
počítáme zvlášť: dají se psát hromadně
Zdroj: EP Open Data (speeches) (CC BY 4.0) · stav k 17. 10. 2026

Počty v době mandátu. Projevy ani prohlášení nevypovídají o kvalitě ani vlivu a nejsou součástí třetin.

Soulad s výsledkem hlasování

Jak často hlasovala tak, jak hlasování nakonec dopadlo.

Číslo hlavně odráží velikost a pozici frakce; hlasovat proti většině je legitimní opoziční role. Proto ho vždy srovnáváme s průměrem frakce.

Všechna hlasování
49,8 %
2 096 z 4 213 hlasů pro/proti
průměr její frakce ve stejných hlasováních: 42,0 %
jen informativní · co to znamená
Závěrečná hlasování
77,6 %
311 z 401 hlasů pro/proti
průměr její frakce ve stejných hlasováních: 60,7 %
jen informativní · co to znamená
Těsná hlasování
45,7 %
43 z 94 hlasování
rozdíl pro − proti nejvýš 21 hlasů · zdroj a metodika

Frakce a strana

20252026FrakcePfE: 16. 7. 2024 – dosudPfEStranaANO 2011: 16. 7. 2024 – dosudANO 201116. 7. 2024dnes2026FrakcePfE: 16. 7. 2024 – dosudPfEStranaANO 2011: 16. 7. 2024 – dosudANO 201116. 7. 2024dnes

Příslušnost podle EP Open Data, k datu. Zdroj: EP Open Data.

Účast na hlasování po měsících

100 %50 %0 %

říjen 2026: hlasovala v 225 z 227 hlasování (99,1 %).

Sloupec = podíl hlasování v měsíci. Klepnutím ukážete přesné číslo.

Sloupec = podíl hlasování v měsíci, ve kterých hlasovala; pod sloupcem číslo měsíce a rok. Nízká čárka = v měsíci nehlasovala ani jednou. Měsíce bez zasedání (srpen) chybí.

Členství podrobně

  • skupina Patrioti pro Evropu
    skupina Patrioti pro Evropu
    PfE · místopředseda/kyně · 16. 7. 2024 – dosud
  • ANO 2011
    ANO 2011
    ANO 2011 · 16. 7. 2024 – dosud

Zdroj: EP Open Data

Výbory

  • IMCO – Výbor pro vnitřní trh a ochranu spotřebitelů
    člen/ka · stálý výbor · 19. 7. 2024 – dosud
  • REGI – Výbor pro regionální rozvoj
    člen/ka · stálý výbor · 19. 7. 2024 – dosud
  • HOUS – Zvláštní výbor pro krizi v oblasti bydlení v Evropské unii
    člen/ka · dočasný výbor · 23. 1. 2025 – dosud

Dříve

  • LIBE – Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci
    člen/ka · stálý výbor · 9. 3. 2026 – 26. 4. 2026

Zdroj: EP Open Data

Kde hlasovala jinak než frakce

Hlasovala jinak než většina své frakce 1 203× ze 4 907 hlasování, ve kterých se to počítá (z toho v závěrečných hlasováních 199×). Z těchto 1 193 hlasování, kde měla česká strana jasnou většinu, hlasovala 1 163× stejně jako ostatní poslanci její strany.

DatumHlasováníVolba / frakceStranaVýsledek
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Za odst. 24 - PN 7
zdržela se
většina PFE: pro
většina strany: zdržel/a se (stejně)zamítnuto
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Za odst. 22 - PN 6
zdržela se
většina PFE: pro
většina strany: zdržel/a se (stejně)zamítnuto
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Za odst. 3 - PN 33
zdržela se
většina PFE: pro
většina strany: zdržel/a se (stejně)přijato
8. 10. 2026Připravovaná protikorupční strategie EU
pozměňovací návrhB10-0423/2026 · Za odst. 34 - PN 14
proti
většina PFE: zdržel/a se
většina strany: proti (stejně)zamítnuto
8. 10. 2026Připravovaná protikorupční strategie EU
dílčí hlasováníB10-0423/2026 · Odst. 24
zdržela se
většina PFE: proti
většina strany: zdržel/a se (stejně)přijato
8. 10. 2026Připravovaná protikorupční strategie EU
pozměňovací návrhB10-0423/2026 · Za odst. 7 - PN 10
proti
většina PFE: zdržel/a se
většina strany: proti (stejně)zamítnuto
8. 10. 2026Aktuální stav vývoje obchodních a investičních vztahů mezi EU a Afrikou
dílčí hlasováníB10-0435/2026 · Odst. 30, 2. část
zdržela se
většina PFE: proti
většina strany: zdržel/a se (stejně)přijato
8. 10. 2026Aktuální stav vývoje obchodních a investičních vztahů mezi EU a Afrikou
pozměňovací návrhB10-0435/2026 · Za odst. 15 - PN 10
zdržela se
většina PFE: proti
většina strany: zdržel/a se (stejně)zamítnuto
8. 10. 2026Nedemokratické volby do ruské Státní dumy v roce 2026 a důsledky pro občanskou společnost
dílčí hlasováníRC-B10-0441/2026 · Odst. 19, 2. část
pro
většina PFE: zdržel/a se
většina strany: pro (stejně)přijato
8. 10. 2026Pilotní projekt týkající se Evropské školní aliance
závěrečné hlasováníB10-0436/2026 · Návrh usnesení (celý text)
zdržela se
většina PFE: proti
většina strany: zdržel/a se (stejně)přijato

Posledních 10 z 1 203.

Kde rozhodly české hlasy

Těsná hlasování, která by bez českých hlasů dopadla opačně (všechna).

Většinou pozměňovací návrhy a dílčí hlasování. Ukazuje se, jak hlasovala v těch, která proběhla v době jejího mandátu.

DatumHlasováníVolbaNa straně výsledkuVýsledek
9. 7. 2026Hrozba válečných zločinů, stupňující se porušování mezinárodního humanitárního práva a situace v oblasti lidských práv v súdánském El-Obeidu
dílčí hlasováníB10-0357/2026 · Odst. 7, 2. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
18. 6. 2026Provádění směrnice o čištění městských odpadních vod a rizika pro bezpečnost dodávek léčivých přípravků
pozměňovací návrhB10-0238/2026 · Odst. 13 - PN 10
nehlasovala–přijato
18. 6. 2026Provádění směrnice o čištění městských odpadních vod a rizika pro bezpečnost dodávek léčivých přípravků
pozměňovací návrhB10-0238/2026 · Odst. 8 - PN 8
nehlasovala–přijato
17. 6. 2026Struktura a sazby spotřební daně z tabákových výrobků a výrobků souvisejících s tabákovými výrobky (přepracované znění)
pozměňovací návrhA10-0161/2026 · Za bodem odůvodnění 3 - PN 90
nehlasovala–zamítnuto
20. 5. 2026Doporučení Radě, Komisi a místopředsedkyni Komise, vysoké představitelce Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku k 81. zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů
pozměňovací návrhA10-0103/2026 · Odst. 1, písm. ad - PN 34
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
20. 5. 2026Doporučení Radě, Komisi a místopředsedkyni Komise, vysoké představitelce Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku k 81. zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů
pozměňovací návrhA10-0103/2026 · Odst. 1, písm. aa - PN 31
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
29. 4. 2026Změna nařízení (ES) č. 1272/2008, (ES) č. 1223/2009 a (EU) 2019/1009, pokud jde o zjednodušení některých požadavků a postupů týkajících se chemických výrobků
pozměňovací návrhA10-0104/2026 · Článek 2, pododstavec 1, bod 2, podbod a, za podbodem i - PN 117
zdržela se–zamítnuto
28. 4. 2026Význam právních předpisů EU týkajících se znásilnění definovaného absencí souhlasu
pozměňovací návrhA10-0047/2026 · Odst. 21 - PN 6
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
26. 3. 2026Změna nařízení (EU) 2021/1232, pokud jde o prodloužení doby jeho uplatňování
pozměňovací návrhA10-0040/2026 · Před článkem 1; nařízení (EU) 2021/1232 - článek 3 - odstavec 1 - písm. a - PN 34
zdržela se–přijato
12. 2. 2026Doporučení Radě o prioritách EU pro 70. zasedání Komise OSN pro postavení žen
dílčí hlasováníA10-0010/2026 · Bod odůvodnění G, 3. část
nehlasovala–zamítnuto
12. 2. 2026Vypracování nové strategie EU pro boj proti chudobě
pozměňovací návrhA10-0260/2025 · Za bodem odůvodnění AG - PN 10
nehlasovala–zamítnuto
12. 2. 2026Vypracování nové strategie EU pro boj proti chudobě
pozměňovací návrhA10-0260/2025 · Za odst. 63 - PN 9
nehlasovala–zamítnuto
13. 11. 2025Strategie pro rovnost žen a mužů 2025
dílčí hlasováníA10-0210/2025 · Odst. 10, 2. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
22. 10. 2025Souhrnný rozpočet Evropské unie na rozpočtový rok 2026 – všechny oddíly
pozměňovací návrhA10-0192/2025 · Za odst. 36 - PN 3, 1. část
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
9. 10. 2025Druhý světový summit o sociálním rozvoji
dílčí hlasováníB10-0408/2025 · Odst. 13, 2. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
17. 6. 2025Financování rozvoje – před čtvrtou mezinárodní konferencí o financování rozvoje v Seville
dílčí hlasováníA10-0101/2025 · Odst. 1
zdržela se–zamítnuto
7. 5. 2025Udělení absolutoria za rok 2023: souhrnný rozpočet EU - Úřad evropského veřejného žalobce (EPPO)
pozměňovací návrhA10-0051/2025 · Za odst. 96 - PN 1
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
7. 5. 2025Udělení absolutoria za rok 2023: souhrnný rozpočet EU - Evropská rada a Rada
pozměňovací návrhA10-0052/2025 · Za odst. 57 - PN 8
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
3. 4. 2025Vlna poprav v Íránu a potvrzení rozsudků smrti aktivistů Behrouze Ehsaniho a Mehdi Hassaniho
pozměňovací návrhRC-B10-0220/2025 · Za bodem odůvodnění B - PN 3
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
2. 4. 2025Provádění společné bezpečnostní a obranné politiky – výroční zpráva 2024
pozměňovací návrhA10-0011/2025 · Odst. 125 - PN 146
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
2. 4. 2025Pokyny pro rozpočet na rok 2026 - oddíl III
pozměňovací návrhA10-0042/2025 · Za odst. 22 - PN 65
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
2. 4. 2025Pokyny pro rozpočet na rok 2026 - oddíl III
pozměňovací návrhA10-0042/2025 · Odst. 18 - PN 79
zdržela se–zamítnuto
2. 4. 2025Pokyny pro rozpočet na rok 2026 - oddíl III
pozměňovací návrhA10-0042/2025 · Za odst. 11 - PN 56
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
19. 12. 2024Doporučení Radě o prioritách EU pro 69. zasedání Komise OSN pro postavení žen
dílčí hlasováníA10-0030/2024 · Odst. 1, písm. u, 2. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
28. 11. 2024Doporučení ohledně nekuřáckého prostředí a prostředí bez aerosolu
pozměňovací návrhRC-B10-0173/2024 · Odst. 5 - PN 16, 1. část
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 10
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 9
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 7
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 6
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 5
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 3
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
23. 10. 2024Souhrnný rozpočet Evropské unie na rozpočtový rok 2025 – všechny oddíly
pozměňovací návrhA10-0008/2024 · Za odst. 91 - PN 67, 1. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto

Podle témat

Deset témat s nejvíce hlasováními podle Legislativní observatoře EP.

Názvy témat jsou ruční český překlad (OEIL je jen anglicky a francouzsky).

TémaHlasováníÚčast na hlasováníPro / proti / zdržela seHlasuje s frakcí
Společná zahraniční a bezpečnostní politika (SZBP) 6.101 56266,8 %1 044 z 1 562
482 pro · 393 proti · 169 zdržela se
73,3 %760 z 1 037
Rozpočet Unie 8.7092297,3 %897 z 922
518 pro · 257 proti · 122 zdržela se
79,3 %707 z 892
Sociální politika, sociální charta a protokol 4.1070974,6 %529 z 709
203 pro · 223 proti · 103 zdržela se
75,4 %399 z 529
Politika životního prostředí 3.7055388,6 %490 z 553
341 pro · 118 proti · 31 zdržela se
85,1 %417 z 490
Vztahy se třetími zeměmi 6.4048782,8 %403 z 487
233 pro · 112 proti · 58 zdržela se
79,1 %317 z 401
Společná obchodní politika obecně 6.2033187,9 %291 z 331
160 pro · 91 proti · 40 zdržela se
76,3 %222 z 291
Rozšíření Unie 8.2031273,7 %230 z 312
95 pro · 83 proti · 52 zdržela se
48,7 %112 z 230
Orgány Unie 8.4028759,9 %172 z 287
93 pro · 60 proti · 19 zdržela se
72,1 %124 z 172
téma 3.30 (zdroj neuvádí název) 3.3024881,5 %202 z 248
110 pro · 58 proti · 34 zdržela se
64,9 %131 z 202
Podniková politika, spolupráce podniků 3.4522596,9 %218 z 225
126 pro · 75 proti · 17 zdržela se
95,4 %208 z 218

S kým hlasuje stejně

Podíl hlasování, kde oba hlasovali stejně. Celá tabulka shody.

Jen dvojice s aspoň 50 společnými hlasováními.

Nejčastěji stejně

Nejméně často stejně

Poslední závěrečná hlasování

DatumHlasováníVolbaVýsledek
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
závěrečné hlasováníB10-0424/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
8. 10. 2026Nedemokratické volby do ruské Státní dumy v roce 2026 a důsledky pro občanskou společnost
závěrečné hlasováníRC-B10-0441/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
8. 10. 2026Pilotní projekt týkající se Evropské školní aliance
závěrečné hlasováníB10-0436/2026 · Návrh usnesení (celý text)
zdržela sepřijato
8. 10. 2026Případy Aliho Karimliho, Anara Mammadliho a dalších politických vězňů v Ázerbájdžánu
závěrečné hlasováníRC-B10-0438/2026 · Návrh usnesení
propřijato
8. 10. 2026Snahy vládnoucí strany Gruzínský sen zakázat v Gruzii opoziční strany
závěrečné hlasováníRC-B10-0443/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
8. 10. 2026Stav lidských práv v Íránu, zejména případy Taráne Rahímíové a Lejly Abolhasaníové
závěrečné hlasováníRC-B10-0452/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
8. 10. 2026Nařízení Komise, kterým se mění [příloha III] nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1925/2006, pokud jde o monakoliny z červené fermentované rýže
závěrečné hlasováníB10-0466/2026 · Návrh usnesení
prozamítnuto
8. 10. 2026Nařízení Komise, kterým se mění příloha III nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1925/2006, pokud jde o určité botanické druhy obsahující deriváty hydroxyanthracenu
závěrečné hlasováníB10-0465/2026 · Návrh usnesení
prozamítnuto
8. 10. 2026Nařízení Komise, kterým se mění příloha XVII nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek, pokud jde o olovo v brokových střelách
závěrečné hlasováníB10-0432/2026 · Návrh usnesení
prozamítnuto
8. 10. 2026Nařízení Komise, kterým se mění příloha XVII nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek, pokud jde o olovo v brokových střelách
závěrečné hlasováníB10-0431/2026 · Návrh usnesení
prozamítnuto
7. 10. 2026Doporučení Radě, Komisi a místopředsedkyni Komise, vysoké představitelce Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku k politickým vztahům mezi EU a Čínou
závěrečné hlasováníA10-0237/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
7. 10. 2026Uvolnění prostředků z Evropského fondu pro přizpůsobení se globalizaci ve prospěch propuštěných pracovníků na základě žádosti Belgie – EGF/2026/001 BE/Cora
závěrečné hlasováníA10-0241/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
7. 10. 2026Uvolnění prostředků z Evropského fondu pro přizpůsobení se globalizaci ve prospěch propuštěných pracovníků na základě žádosti Finska – EGF/2026/003 FI/Valmet Automotive
závěrečné hlasováníA10-0243/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
7. 10. 2026Uvolnění prostředků z Evropského fondu pro přizpůsobení se globalizaci ve prospěch propuštěných pracovníků na základě žádosti Španělska – EGF/2026/002 ES/Galicia automotive ancillary
závěrečné hlasováníA10-0242/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
7. 10. 2026Opatření k usnadnění konzulární ochrany nezastoupených občanů Unie ve třetích zemích
závěrečné hlasováníA10-0254/2026 · Návrh Komise
zdržela sepřijato

Zdroj: HowTheyVote.eu. Všechna hlasování najdeš v seznamu hlasování.